مقالات

7 نکته بازسازی و تعمیر استخر شنا

7 نکته بازسازی و تعمیر استخر شنا

7 نکته بازسازی و تعمیر استخر شنا را برای داشتناستخری با آب زلال و شفاف با هم بررسی می کینم. لذت داشتن یک استخر شنا که ساعت های بی شماری از سهولت، سرگرمی و ورزش لذت می برید، نیاز به داشتن استخری تمیز با تجهیزات استخر مناسب و آبی زلال دارید. بنابراین اگر استخر خود را آنقدر دوست دارید، اگر زمان تعمیر یا بازسازی فرا رسیده است، انتخاب ها می تواند بسیار زیاد باشد.

چرا به نگهداری استخر به عنوان فرصتی برای احیای استخر شنای خود نگاه نمی کنید؟ چه به دنبال بهبود عملکرد استخر و سیستم فیلتراسیون از جمله پمپ استخر و فیلتر استخر خود باشید، چه به دنبال تقویت فناوری برای کاهش مصرف انرژی یا افزایش جذابیت بصری عرشه استخر خود باشید، این یک فرصت بزرگ است! بیایید در مورد 7 نکته بازسازی و تعمیر استخر شنا در فضای باز صحبت کنیم تا به شما کمک کند بهترین تصمیم را برای استخر خود بگیرید.

7 نکته بازسازی و تعمیر استخر شنا

اگر به دنبال بازسازی و تعمیر استخر شنا خود هستید، می توانید با ما همراه باشید، تا ایده های زیادی برای کمک به شما در بهبود ظاهر استخر خود پیدا کنید. در ادامه 7 نکته بازسازی و تعمیر استخر شنا را معرفی می کنیم تا استخرتان عملکرد مناسبی داشته باشد.

ویژگی های ایمنی استخر را تقویت کنید

مثل همیشه اول ایمنی! وقتی صحبت از ایمنی حیاط خلوت می شود، عناصری وجود دارد که صاحبان استخر به سادگی نمی توانند از آنها چشم پوشی کنند. نردبان ها، حصارها و نرده ها برای ایمنی شناگران و غیرشناگران غیرقابل اجتناب هستند. پوشش های ایمنی استخر همچنین یک مانع ایمن و مطمئن ایجاد می کنند و راهی عالی برای محافظت از سرمایه شما هستند.

بررسی و تعمیر تجهیزات استخر

پمپ استخر قدیمی شما ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. اگر ارتقاء نداده اید، احتمالاً پمپ شما یک نسخه تک سرعته است که مقدار زیادی برق مصرف می کند. مصرف انرژی خود را با نصب یک پمپتصفیه استخر با سرعت متغیر کم مصرف به میزان قابل توجهی کاهش دهید تا با استفاده از حداقل مقدار انرژی مورد نیاز برای هر کار، گردش، تمیز کردن و فیلتراسیون آب را به کار گیرد.

به همین ترتیب، مدرن کردن سیستم گرمایش استخر به شما این امکان را می دهد که استخر خود را به طور موثرتری گرم کنید و حتی آن را در گرمای تابستان خنک کنید. استفاده از سیستم گرمایشی بسیار کارآمد رتبه‌بندی بازده حرارتی بالایی را برای گرمایش سریع‌تر و سطوح خروجی پایین برای محیطی سالم‌تر ارائه می‌دهند. بسته به موقعیت مکانی و استفاده از استخر، حتی ممکن است یک پمپ حرارتی الکتریکی را برای صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی در نظر بگیرید.

با تعویض پمپ تصفیه استخر به پیشرفته ترین پمپ و سیستم های گرمایشی، استخر شما استانداردهای انرژی جدیدتر را برآورده می کند و برای صرفه جویی در هزینه، استفاده از آب و برق را کاهش می دهد.

برای سهولت بیشتر ، عملکرد استخر خود را خودکار کنید

بازسازی استخر می تواند میزان نگهداری استخر را که باید انجام دهید کاهش دهد. این می تواند شامل تبدیل استخر به یک سیستم آب شور، ارتقا یا تغییر تجهیزات خاص یا به روز رسانی پاک کننده خودکار شما باشد. شما می توانید با پیشرفته ترین اتوماسیون استخر کنترل عملکرد استخر خود را بدست آورید. می توانید یک کنترل از راه دور رومیزی، یک دستگاه دستی یا سیستمی که از طریق رایانه شخصی، تبلت و گوشی هوشمند کار می کند، اضافه کنید. می‌توانید بسیاری از ویژگی‌های استخر خود را دیجیتالی کنید تا برای مدیریت عملکردهایی مانند روشنایی، گرمایش، فیلتر کردن، پمپ‌ها، نازل های آب و موارد دیگر، سهولت دکمه را اضافه کنید.

سطح استخر خود را تعمیر کنید

نه تنها سبک‌ها تغییر می‌کنند، بلکه سطوح استخر نیز باید هر 5 تا 20 سال یک‌بار تعویض شوند، بسته به نوع پوشش استفاده‌شده و اینکه چقدر آب شیمیایی حفظ شده است. به همین دلیل است که یکی از مهم ترین کارهای تعمیر و نگهداری می تواند بازسازی استخر شما باشد. لزومی ندارد که استخر روی شکل و پوسته استخر تأثیر بگذارد، فقط می توانید لایه پایانی را جایگزین کنید. اما اگر تا به حال خواستید شکل یا عمق استخر خود را تغییر دهید، اکنون زمان آن رسیده است که این کار را انجام دهید و در حالی که در آن هستید، چرا کاشی خط آب خود را به رنگ‌های لطیف خاکی ظاهر سنگی ارتقا ندهید، با کاشی‌های براق کمی درخشش به آن اضافه نکنید یا با کاشی‌های شیشه‌ای ظرافت خود را بالا ببرید.

ارتقاء به یک نمای داخلی تزئینی محبوب یا حتی اضافه کردن یک لمسه شیشه برای درخشش و یا ترکیب سنگ و شیشه را در نظر بگیرید! روش لایه برداری مجدد استخر بسته به رنگی که انتخاب می کنید، اندازه استخر و موارد دیگر بسیار متفاوت است.

اضافه کردن تجهیزات جانبی تزئینی

با افزودن ویژگی آب، یک نقطه کانونی هیجان انگیز ایجاد کنید. مجسمه‌ها، نهرها، فواره‌ها، آبشارها و جت‌های لامینار مبتنی بر عرشه که به سطح استخر می‌ریزند نمونه‌هایی از عناصری هستند که می‌توانند به طراحی موجود شما اضافه شوند. سنگ های طبیعی و گیاهان گرمسیری را بیرون استخر خود اضافه کنید تا این عناصر آبی را تقویت کنید و استخر معمولی خود را به یک پناهگاه حیرت انگیز در حیاط خلوت تبدیل کنید.

اضافه کردن نور طبیعی و مصنوعی

یکی دیگر از راه‌های تقویت فضای استخر شما، اضافه کردن نور است. برای ایمنی، نور در هنگام سرگرمی اهمیت زیادی دارد. برای شنا در شب، نور باعث افزایش دید در داخل و خارج از استخر و بین استخر و خانه شما می شود. نورپردازی استخر معمولاً سرمایه گذاری کمتری نسبت به بازسازی های دیگر است، اما اگر روزی تصمیم به فروش خانه خود داشته باشید، به فضای بیرونی شما ارزش می بخشد.

تطابق محیط استخر با فضای داخل

اگر به راحتی موجودات خود علاقه دارید اما صدای بیرون از خانه را احساس می کنید، می توانید با بازسازی فضای بیرونی خود بهترین ها را از هر دو دنیا داشته باشید تا عناصر خانه خود را که بیشتر از آنها استفاده می کنید ترکیب کنید. آیا می خواهید بازی بزرگ را در بیرون تماشا کنید، یک آشپزخانه و مرکز سرگرمی در فضای باز رویایی بسازید. همچنین می‌توانید یک نوار شنا در استخر خود نصب کنید تا مهمانی‌های استخر خود را به سطح جدیدی برسانید. در حالی که می خواهید یک زمین بازی عالی داشته باشید، به یاد داشته باشید که در نهایت، این فضای شماست. در نظر بگیرید که شما و خانواده تان از چه چیزهایی برای بهبود زندگی در حیاط خلوت خود قدردانی می کنید.

برنامه ریزی برای تعمیر و بازسازی

از قبل برنامه ریزی کنید تا استخر و پاسیو خود را در زمانی که منطقی تر است برنامه ریزی کنید. پاییز زمان ایده آلی برای بازسازی استخر و پاسیو است. با شروع دوباره مدرسه و کاهش دما، از حیاط خلوت خود استفاده نمی کنید. علاوه بر این، فصل شلوغ ساخت استخر کند می‌شود، بنابراین زمان‌بندی آسان‌تر حتی برای پیمانکار استخر که بیشترین تقاضا را برای پروژه بازسازی خود انجام می‌دهد، خواهید داشت.

در نتیجه

به یاد داشته باشید، تعمیر و بازسازی استخر برای موثر بودن لازم نیست شدید باشد. بازسازی های کوچک، چه از نظر زیبایی شناسی و چه کاربردی – می توانند تأثیر قابل توجهی داشته باشند. برای به حداکثر رساندن مزایای هر بازسازی استخر، از متخصصان استخر مشاوره بگیرید. آنها متخصص هستند. آنها می توانند شما را از طریق روندهای محلی، هزینه ها و مقرراتی که بر تصمیمات شما تأثیر می گذارد راهنمایی کنند. به علاوه، آنها احتمالاً پیشنهادات بیشتری خواهند داشت که برای نیازهای منحصر به فرد استخر شما مناسب است.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات استخر پولاب تجهیز ، عرضه کننده تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی در انواع برندها و قیمت ها می باشد.  در پول آب تجهیز، ما درک می کنیم، تهیه و خرید انواع محصولات و لوازم استخر مناسب برای نیازهای خاص شما تا چه اندازه مهم می باشد. به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از تجهیزات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *